Wróżka czy psycholog? Co lepiej wybrać

Mając problemy życiowe, będąc prześladowanym przez swoje demony, często decydujemy się na wizytę u specjalisty. Pamiętajmy jednak, że dobry psycholog to nie jedyna opcja pomocy. Bardzo często rozwiązanie swoich tarapatów możemy „zlecić” wróżce. Odpowiednia wróżka będzie równie skuteczna.

Wróżka jak psycholog

Weźmy pod uwagę to, że wróżby potrafią nas ostrzec przed niebezpieczeństwem jakiego nie potrafimy sami przewidzieć. Ich kolejną zaletą jest uzyskanie cennej podpowiedzi dotyczącej tego co dzieje się dookoła nas. Uzyskanie takich informacji – zupełnie z zewnątrz – potrafi pchnąć nas w dobrą stronę. Wróżbitki potrafią rozwiązać zawiłości związane ze związkiem i z karierą. To gdzie wyjechać, z kim i w jakim momencie, bardzo dobrze skonsultować z wróżką.

Psycholog posiada zupełnie inną wiedzę, podręcznikową. Kiedy czujemy, że nasza psychika potrzebuje wsparcia, gdy widzimy, że jesteśmy na skraju choroby – wtedy warto się do niego udać. Psycholog stwierdzi czy jest nam potrzebny odpoczynek, zaproponuje odpowiednie ćwiczenia, a nawet wykryje coś z czym wyśle nas do kolejnego lekarza. W sferze czysto cielesnej i tego jak np. oddziałuje na nas stres zawsze powinniśmy się do niego udać.

Balans i zdrowa ocena naszej sytuacji to cały czas podstawa. Bez nich nie poradzimy sobie z wyborem udania się do wróżki czy psychologa. To my sami powinniśmy poświęcić chwilę na zadumę i wyciszenie się, by znaleźć źródło naszych problemów. Jeżeli odkryjemy w sobie, że to los jest przeciwko nam szukajmy pomocy u wróżbitów. Jeżeli zaczyna prześladować nas pech, żadna sytuacja życiowa się nie układa i czujemy, że coś bez przerwy zabiera nam siły, spróbujmy skorzystać z przepowiedni.

Wyższe moce, za pośrednictwem osób do tego powołanych, przyniosły ulgę i szczęście wielu ludziom. Wszystkich ich łączy to, że sami wiedzieli w którym monecie skorzystać z pomocy kart Tarota czy jasnowidza. Potrafili także otrzymane w ten sposób informacje wykorzystać w życiu i dzięki nim poradzić sobie z przeciwnościami losu. Bo czy u psychologa, czy u wróżbitki, to nasz rozsądek zawsze jest najważniejszy w poszukiwaniu szczęścia.