Wróżba jest dobra w każdej sytuacji

Sporo osób interesujących się wróżbiarstwem, magią kart i świec, oraz przepowiedniami zastanawia się kiedy najlepiej skorzystać z usług wróżbitki. Dobra, skuteczna wróżba może nam jednak pomóc niezależnie od sytuacji. Pamiętajmy o tym zawsze gdy czujemy, że nasz los może ulec zmianie – lub wtedy gdy tej zmiany potrzebujemy.

Kiedy czujemy, że życie układa się po naszej myśli wciąż możemy być pod wpływem złej siły. Takie uspokojenie, rozprężenie, może być tylko przystankiem przed wydarzeniem, które wstrząśnie naszą codziennością i stanie się początkiem długotrwałych problemów. Wróżba to jeden ze sposób na to, by dowiedzieć się jak blisko jesteśmy takiego załamania. Czasem jedna decyzja potrafi obrócić wszystko do góry nogami.

Utarło się, że po pomoc do wróżbitki czy jasnowidza, zgłaszają się osoby muszące rozwiązać jakiś problem. Często ten problem jest ponad ich siły – dlatego chcą porady od kogoś kto posiada wiedzę tajemną. I faktycznie, w takich przypadkach, wróżka potrafi pomóc i wskazać właściwą drogę. Dostajemy też ostrzeżenie, znajdujemy rozwiązanie problemów. Zdarza się też, że kontakt z wróżbitą potrafi uprzedzić pewne tragiczne wydarzenia.

Wróżba w chwilach spokoju

Otrzymana w odpowiedniej chwili wróżba ujawnia prawdę, której odkrycie w inny sposób mogłoby się okazać bolesne. Czasem nie warto naiwnie trzymać się myśli, że skoro rozwiązaliśmy już wszystkie swe problemy to niebawem nie pojawią się kolejne. W takich chwilach spokoju i odprężenia możemy bowiem przyciągać do siebie złą energię bądź paść ofiarą rzuconego uroku. Zwiększenie swej odporności na takie przypadki może przynieść wróżba. Gdy wiemy przed czym się bronić, zanim to się zdarzy, jest to dużo łatwiejsze.

Pamiętajmy jednak o zdrowym rozsądku. Uzależnienie każdej swej decyzji od wróżki może mieć odwrotne skutki. Zwracajmy się do niej o pomoc wtedy gdy czujemy, że potrzebujemy pomocy lub zapewnienia, że nic złego na nas nie czeka. Wróżba w takich sytuacjach daje wskazówkę i pozwala podążać w dobrą stronę. Dzięki niej los zawsze będzie po naszej stronie.