Skąd wróżka bierze swą moc?

Kiedy życie zapędza nas w kozi róg i staramy się wyjść z kłopotów często tracimy na to wiele energii. Nasze starania potrafią także pójść na marne gdy część rzeczy jakie nam się przytrafiają są ściśle związane z naszym losem. Wróżka potrafi nam jednak pomóc w tym, by wrócić na właściwe tory. Dowiedzmy się zatem skąd właściwie bierze ona swoją moc.

Kim jest wróżka

Osoba wróżąca, jasnowidz, tarocista czy wróżka to ludzie, którzy zostali obdarzeni niezwykłym talentem i udało im się go odkryć, i rozwinąć. Korzystając ze swych mocy potrafią skontaktować się z bytami wyższymi (np. Aniołami) i zadziałać u nich w intencji osób, które przychodzą do nich prosząc o pomoc.

Do tego, by dobrze wróżyć i dobrze pomagać należy cały czas się rozwijać. Studiowanie arkan magicznych i przeprowadzanie rytuałów w odpowiedni sposób jest bardzo ważne. Wszystko dlatego, że po każdym seansie należy odpowiednio oczyścić siebie i pomieszczenie w jakim się on odbywał. Zaniedbanie tej kwestii może ściągnąć wiele nieszczęść na osobę zajmującą się magią. Nawet wtedy, gdy jej celem jest tylko pomaganie. Właśnie dlatego każda doświadczona wróżka, już od momentu pierwszego z nią kontaktu otacza nas aurą spokoju i dobrej energii. Te zdrowe, witalne wibracje są wyczuwalne ponieważ potrafi ona w odpowiedni sposób przygotować sobie „teren” pod skuteczną wróżbę. Przypomina to pracę malarza, który zanim doda istotne dla niego szczegóły, najpierw zapełnia płótno ogólnym zarysem obrazu.

Moc wróżki bierze się z jej wiedzy i naturalnych predyspozycji. Każdy zna osoby, które samą swą obecnością potrafią wpłynąć na swoje otoczenie. Mają one wyjątkową intuicję. Ta mieszanka charyzmy i wyczucia chwili jest jedną z oznak, że ma się predyspozycje do pomagania innym. Niektórzy inwestują te możliwości w siebie, inni odkrywają w sobie magiczne talenty. Takie osoby to wróżki, stale czekające na nasz kontakt. Dlatego kiedy dogania nas zwątpienie i mamy chwile zawahania przed ważnym życiowym wyborem, warto z tego skorzystać wiedząc, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki.