Magia w życiu codziennym

Codziennie otaczają nas elementy dające dowód na to, że magia i elementy ezoteryczne są obecne w naszym życiu. Zauważenie w wydarzeniach dnia codziennego czegoś co wskazuje na to, że związany jest z nimi los to zadanie dla osób specjalnie uzdolnionych. Takich jak wróżka, jasnowidz czy tarocista.

Wróżby i magia

Rzeczy, które codziennie się nam przytrafiają mogą być czymś więcej niż tylko przypadkiem. Spotkanie czegoś nowego, poznanie kogoś czy niespodziewany awans (bądź zwolnienie) to zdarzenia, które mogą być czymś innym niż zbiegiem okoliczności. Często zdarza się, że możemy mieć wpływ na nasz los i codzienne wydarzenia, są czymś innym niż „prozą życia”.

W takich wypadkach wróżka może być najlepszą osobą jaka da nam odpowiedź na pytanie czy nasze przeznaczenie zmierza w odpowiednim kierunku. A jeżeli nie, to znaleźć sposób na to by tak było. Magia jest bowiem czymś bardziej codziennym niż wielu nam się wydaje. To nie czary jakie widzimy w kinie, tylko drobnostki niezauważalne w pędzie dnia codziennego. Magia widoczna jest w przyrodzie i w twarzach ludzi mijanych na ulicy. Jest ona dosłownie wszędzie. Dlatego właśnie wróżka, potrafiąca odczytywać każdy symbol docierający do nas z otoczenia potrafi uświadomić nam konieczność pewnych zmian.

Dochodzą do tego też elementy niewidoczne. Wyczucie aury jaka nas otacza, tego czy nie wisi nad nami żaden urok to zadanie dla wróżki. To właśnie takie osoby są odpowiednio wyczulone na magię, której nie potrafimy dostrzec w przyrodzie, w ludziach i wydarzeniach. Pozornie proste elementy jakie wciąż przeoczamy bez przerwy dają nam wskazówki dotyczące życia. Dzięki nim możemy wprowadzić zmiany i obronić się przed sytuacjami, które odbiorą nam stabilność i bezpieczeństwo.

Ciągła walka pomiędzy siłami dobra i zła, które krążą dookoła każdego z nas jest zbytnio ignorowana przez większość osób. Dlatego, by naprawdę wiedzieć co dzieje się wokół nas powinniśmy korzystać z porad kogoś kto „widzi więcej” i potrafi wpłynąć na pewne wydarzenia. Kimś takim jest wróżka.