Kim jest wróżka?

Mimo obecności w naszym środowisku wróżbitów i praktyk ezoterycznych, wiele osób wciąż nie wie jak odpowiedzieć na: pytanie kim jest wróżka? Całe wieki osoby specjalnie uzdolnione towarzyszyły ludzkości, często spychane na margines. Po wróżby sięgali jednak najwięksi i najmniejsi każdej epoki. Teraz są dostępne także dla każdego z nas.

Czy naprawdę wiesz kim jest wróżka

Wróżka, wróżbita, jasnowidz – niezależnie od tego o kim wspominamy, zawsze chodzi o osobę z rzadkim talentem. Dzięki odkryciu w sobie zdolności do odczytywania znaków i nawiązywaniu kontaktu z bytami wyższymi, może ona pomagać innym. Wiedza zdobyta w ten sposób potrafi rozwiązać problemy, które wydawały się być nie do rozwiązania. Dostrzeganie problemów innych i wyprowadzanie ich z kłopotów to główne zadania wróżki. Oczywiście nie zawsze jest w stanie to zrobić sama – często jest tylko po to, by zwrócić nam uwagę na pewne sprawy. Potem reszta zależy już od nas.

Korzystając ze zwiększonej wrażliwości i z wrodzonej umiejętności interpretacji wróżka potrafi zdobyć odpowiedzi na zadane jej pytania. Potrafi też przewidzieć to co czeka na nas w przyszłości. Dlatego na pytanie kim jest wróżka nie jest łatwo odpowiedzieć. To równocześnie osoba do której warto iść po radę i po to, by sprawdzić jak kształtuje się nasz los. Patrząc w karty wróżka potrafi też sprawdzić jak kształtuje się nasza obecna sytuacja i co ma na nią wpływ. W ten sposób może także wykryć to czy nie jesteśmy pod wpływem złych mocy czy uroku. A w razie ich wykrycia potrafi zdjąć urok z pokrzywdzonej osoby i odmienić jej sytuację.

Mając do dyspozycji osoby o takich możliwościach warto korzystać z ich pomocy. Warto odrzucić na bok niewiarę i otworzyć się przed wróżką. Tak naprawdę nic nie ryzykujemy, a możemy zyskać bardzo wiele. Polepszenie swojej sytuacji materialnej, rodzinnej, rozwiązanie sprawy, która od lat nie daje nam spokoju, odkrycie tajemnic rodzinnych i miłosnych. Wszystkie te sprawy są w zasięgu wiedzy wróżbitki. Miejmy to na uwadze zawsze wtedy gdy coś złego się u nas dzieje. Wróżka może być wtedy osobą, która z otaczającego nas chaosu wychwyci to co najważniejsze i wskaże drogę do wyjścia z trudnych sytuacji.