Data urodzenia i wróżby – czego możemy się z niej dowiedzieć?

Numerologia to dziedzina wróżbiarstwa niemal tak stara jak ono samo. Po tym jak wróżka dowie się jaka jest nasza data urodzenia, może postawić nam trafną diagnozę dotyczącą całego życia. Dzięki temu może też obliczyć naszą liczbę osobistą i odkryć przed nami jej mocne i słabe strony.

Jaką siłę kryje twoja data urodzenia?

To jaki jest nasz charakter, jaki kształt nadamy swojej osobie i jakie życiowe kwestie będą nam się układać może zdradzić data urodzenia. Na jej podstawie wróżka potrafi też postawić Tarota i zinterpretować go dokładnie, pod naszą sytuację. Numerologia potrafi interpretować także nasze imię. Zgodnie z naukami kabalistycznymi wszystko, każdą rzecz we wszechświecie można bowiem określić liczbą.

Najsilniejszą otrzymujemy jednak w momencie narodzin. Data urodzenia jest kluczowa dla rozwiązania zagadki losu każdego z nas. Dowiadujemy się z niej pod wpływem jakich mocy jesteśmy. Ludzie od zawsze wierzyli, że istnieją ich „szczęśliwe liczby”. Dla części jest to tylko wmawianie sobie pewnych praw, dla innych – którzy odkryli swoją liczbę osobistą – dodatkowe źródło energii.

Często data urodzenia potrafi odkryć przed nami, że mamy tzw. „starą duszę”. Oznacza to, że nasze wcześniejsze wcielenia oddziałują na nas mocniej niż na innych. Nie zawsze oznacza to jednak same pozytywy. Dlatego tym bardziej warto korzystać z pomocy wróżki, która potrafi wysyłać do nas zaklęcia ochronne. Bez jej opieki niektóre problemy mogą okazać się zbyt trudne do przeskoczenia. Ważnym elementem jest poznanie także, możliwie dokładnej godziny swojego urodzenia. Dzięki temu dowiemy się więcej o tym w jaki sposób weszliśmy w dany znak zodiaku. To kolejna kluczowa kwestia przy odkrywaniu swojego losu. Gwiazdy mówią o nas bowiem bardzo dużo, a ich zapiski często sprawdzają się w codziennych sytuacjach.

Odkrywając kim jesteśmy musimy zbadać sam początek naszego życia. Moment przyjścia na ten świat to moment, w którym nasza własna historia została zapisana ołówkiem w wielkiej księdze. Nasze czyny i zachowanie często poprawiają ten szkic niezmywalny tusz.