Czary i codzienność – czy magia jest bezpieczna?

Ludzie zwracają się do wróżki z przeróżnymi problemami, oczekując jasnych odpowiedzi i rozwiązania problemów. Często chcą wiedzieć czy czary i codzienność to para, która powinna być ze sobą łączona. Prawda jest taka, że dobra magia to element, który może pomóc każdemu z nas. Trzeba tylko wiedzieć jak zabrać się za ten temat.

Jak połączyć czary i codzienność?

Ingerencja w nasz los to bardzo delikatna sprawa. Kontakt z wróżką pozwala odnaleźć właściwą drogę do wyjścia z kłopotów, lub lepiej przygotować się na to co czeka nas w przyszłości. W tej intencji warto odprawić czasem pewne rytuały. Najlepiej gdy robi to wróżbitka – osoba doświadczona i przystosowana do tego. Niektórzy ulegają jednak pokusie i sami sięgają po magię. Czary i codzienność przenikają się wtedy, tworząc ryzykowaną mieszankę.

Istnieje jednak bezpieczny sposób obchodzenia się z tymi sprawami. Wystarczy znać podstawową zasadę i korzystać tylko z białej magii, by nie sprowadzić na siebie nieszczęścia. A czym ona jest? Biała magia to magia wpływająca bezpośrednio na nas. Każdy czar, który ma zmienić życie innych ludzi, ich decyzje, powodzenie itd. to magia czarna, za którą słono się płaci. Tyczy się to także zaklęć miłosnych, których rzucanie zawsze doprowadza do tragedii.

Są siły i rzeczy na które nie wolno w ten sposób wpływać, lub należy robić to z należytym wyczuciem. Wróżka, która bez przerwy łączy czary i codzienność jest odpowiednim drogowskazem w tych kwestiach. Nie tylko zagląda w nasza aurę, ale i może poznać nasz stan energii witalnej. W kartach zobaczy też, w którą stronę obraca się nasz los i czy nie zwróciliśmy na siebie uwagi jakiś wyższych bytów. Działając w kwestiach błahych, które nie będą odmieniać życia nikogo innego, możemy sobie jednak pozwolić na odrobinę czarowania. Bądźmy jednak pewni, że nasza magia będzie obracać się wokół rzeczy pozytywnych. To samo tyczy się obrzędów – kontakt z zaświatami absolutnie tutaj odpada. Od takich rzeczy może być wróżka. Amatorzy powinni skupiać się na łagodnych odcieniach ezoteryki, na przykład na magii świec. W ten sposób można sobie pomóc i dodać sobie wiele witalności, tak potrzebnej w zmaganiach ze światem od poniedziałku do piątku.